Wszystko o zwierzętach

Właściwy żwirek do kuwety to rzecz, której nie może zabraknąć w domu każdego entuzjasty kotów

żwirek silikonowy dla kota
Author: Jeroen Werkman
Source: http://www.flickr.com
Spora grupa ludzi uważa koty za brudne zwierzęta, których obecność w domu jest nieodłącznie związana z niezbyt przyjemnym zapachem. W rzeczywistości koty to jedne z najczystszych zwierząt domowych, które godzinami myją swoje futro a potrzeby fizjologiczne bez jakiegokolwiek problemu załatwiają do kuwety.


Nauka czystości u małych kotów trwa bardzo krótko. Zwykle wystarczy raz pokazać pupilowi, gdzie znajduje się jego toaleta, a zwierzę natychmiast zapamiętuje to miejsce. Może się jednak zdarzyć tak, że nasz ulubieniec zacznie [załatwi się gdzieś poza przygotowanym przez nas pudełkiem.

Masz kota? Dokarmiaj go tym co najzdrowsze!

kot
Author: Matthias Ripp
Source: http://www.flickr.com
Dużo polskich obywateli decyduje się na posiadanie czworonoga. Najpopularniejszym wyborem jest pies, uważany za najwierniejszego przyjaciela ludzi. Jednak w obecnych czasach, kiedy właściwie nie ma nas w domu, znacznie więcej osób wybiera kota, którego nie trzeba wyprowadzać na spacer. Jednak posiadanie czworonoga wiąże się z dużą odpowiedzialnością, trzeba wiedzieć czym najsłuszniej je żywić. Dlatego dla kota polecana jest karma Arion.

Przydatne wskazówki i porady dla ludzi, którzy chcieliby założyć swój gołębnik i trzymać tam ptaki.

gołąb
Author: Yann Caradec
Source: http://www.flickr.com
Gołębie wywołują u ludzi różnorodne odczucia. Z jednej strony są niezwykle sympatycznymi ptaszkami, lubianymi przez dzieciaki na przykład na krakowskim rynku, gdzie ich karmienie należy do obowiązkowych rytuałów w czasie wizyty w tym mieście. Lecz uważa się je także za ptaki roznoszące wiele niebezpiecznych chorób i pasożytów, a także za nieprzyjemnych gości którzy zanieczyszczają ściany i balkony budynków odchodami.

Prowadzisz własny serwis AGD? Popatrz na najnowszy program, który potrafi ułatwić Ci pracę!

zwierzęta - fotka
Author: Helena Polak
Source: http://www.flickr.com
Jeśli prowadzisz swój serwis AGD, oczywiście powinien zainteresować Cię nasz artykuł. Wykorzystanie najnowszych technologii jest niezwykle istotne praktycznie w każdej branży, jednakże branże związane ze świadczeniem takich nowoczesnych usług jak na przykład naprawa AGD, niewątpliwie powinny być na bieżąco z nowymi technologiami. Jeżeli ty również czujesz taką potrzebę, musisz zapoznać się z najnowszym programem stworzonym specjalnie dla serwisantów AGD.

Jakimi sposobami da się żywić swoje domowe zwierzęta, żeby nie miały z tego powodu problemów ze swoim zdrowiem

Pieski
Author: Mark Tegethoff
Source: http://www.flickr.com
Każdy, kto ma swojego zwierzaka marzy o tym, żeby odpowiednio długo pozostawał on w zdrowiu i odpowiedniej formie. Jednym z podstawowych sposobów aby to zapewnić jest właściwe odżywianie. Zwierzęta trzymane w mieszkaniach i domach są uzależnione od właścicieli. Nie mają same możliwości zdobywania pokarmu, ponieważ są cały czas zamknięte, i w praktyce to, co dostaną od ludzi muszą po prostu zjadać. A niestety czasami bardzo różnie z tym może być.

Pages