kot

O jakich rzeczach należy pamiętać jeżeli będzie się chciało mieć jakiegoś zwierzaka w swoim domu, podstawowe wyposażenie dla kota

kot
Author: sxc.hu
Source: sxc.hu
W wielu domach zwierzaki urastają niemalże do roli członków rodziny. Najbardziej popularne są koty oraz psy, ale ludzie często hodują najróżniejsze ryby,gady czy gryzonie. Jednak bez względu na to, jaki zwierzak mieszka w domu trzyma, to trzeba o nie odpowiednio dbać. Nie obejdzie się przy tym bez odpowiednich, bo i początkowo trzeba zakupić parę rzeczy, i później regularnie trzeba się zaopatrywać w pokarmy, lekarstwa albo środki do pielęgnacji.

Orijen stanowi najlepiej zbilansowaną karmą dla Twojego psa wspierając funkcjonowanie jego organizmu

Pies Shi-Tzu
Author: JakeCop
Source: http://www.sxc.hu
Zaproszenie pod swój dach zwierzęcia to marzenie wielu z nas. Niestety przyjęcie zwierzęcia to nie wyłącznie przyjemności, ale też i zobowiązania, z których nie każdy może się wywiązać. Chcąc zwierzęcego towarzystwa należy przeanalizować sprawę kilka razy zanim postanowimy przyjąć małego mieszkańca do własnego domu.

Kilka podstawowych informacji dla każdego, kto zamierza trzymać psa lub kota w bloku mieszkalnym.

Obroża dla psa
Author: lizasperling
Source: http://www.flickr.com
Od wieków ludzie bardzo chętnie trzymają w domach jakieś zwierzęta. Dawniej pełniły one bardzo pożyteczną rolę, psy wykorzystywano do polowań oraz pilnowania domów, a głównym zadaniem kotów było polowanie na różne gryzonie, które mogły spowodować duże zniszczenie pożywienia. Obecnie oba te czworonogi nadal są naszymi wiernymi towarzyszami, choć współcześnie ich rola jest nieco inna - są po prostu kolejnymi z domowników, a są też nawet przypadki, gdy zwierzak zastępuje komuś dziecko.

Myślisz która obroża dla psa będzie najbardziej właściwa? Obroża antyszczekowa okiełzna nawet najbardziej łobuzerskiego psa!

pies
Author: Christopher "Rice"
Source: http://www.flickr.com
Posiadanie własnego zwierzątka w domu jest pragnieniem niejednego maluszka. Oczywiście także dorośli marzą o tym, aby nie powracać do pustego lokalu mieszkalnego po całym dniu pracy. Dlatego też zdecydowanie więcej ludzi stawia na przygarnięcie zwierzaka ze schroniska albo kupienie w hodowli.

W jaki sposób zadbać o pupila? Parę praktycznych rad

kot
Author: Juha Pätilä
Source: http://www.flickr.com
Wiele osób marzy o tym żeby mieć w domu zwierzaka. Może to być kot lub pies, lub choćby świnka morska. Wszystko zależy od tego jakie mamy warunki oraz możliwości. Czy mamy czas na to ażeby parę razy w ciągu dnia wychodzić na spacery z psem. Czy też masę czasu spędzamy w pracy i możemy sobie pozwolić na zwierzaka, który dobrze zniesie samotne siedzenie w mieszkaniu. Kiedy już przeanalizujemy wszelkie za i przeciw oraz zdecydujemy się na coś musimy koniecznie poznać parę porad dotyczących zajmowania się naszymi pupilami. Istnieje kilka rzeczy, jakich należy przestrzegać, niezależnie od tego na jaki rodzaj zwierzaka się zdecydowaliśmy.

Dlaczego warto mieć psa

Pies
Author: Mike
Source: http://www.flickr.com
Nie wiadomo z jakiej przyczyny poniektórzy z nas kochają zwierzęta a inni z trudem je akceptują,bądź nawet nie lubią wprost. Poza tym w powszechnej świadomości egzystuje raczej nielogiczny podział na miłośników kotów oraz psów.