taras

Wakacje to okres wczasów i tak znanego w Polsce grillowania

fototapety kwiaty
Author: DA
Piękna\Najpiękniejsza pogoda, wydłużone dni i urlopy - to wszystko nakłania do ogródkowej aktywności zwanej grillowaniem. Jak ziemia długa i szeroka wszyscy przynajmniej raz w sezonie letnim robią grilla dla rodziny i przyjaciół. Coraz popularniejsze stają się grille elektryczne, które można wykorzystywać nawet na małych balkonach i nie zawadzać sąsiadom.

Fantastyczne meble ogrodowe z pnączy rattanu są cudownym wyposażeniem wszelkiego ogrodu, balkonu bądź salonu

meble ogrodowe
Author: Skagerak Denmark
Source: Skagerak Denmark
Meble ogrodowe powinien posiadać każdy kto posiada skwer czy też taras. Na lokalnym rynku mamy możliwość znaleźć szereg modeli mebli do ogrodów, lecz warto zwrócić uwagę na meble wielkiej klasy. Eleganckie i wygodne meble do ogrodu to meble rattanowe. Rattan pochodzi z gatunków palm pnących, jaki rośnie w lasach deszczowych w Południowo-Wschodniej Azji.

Co należy wziąć pod uwagę przy zmianie drewnianych mebli do ogrodu?

Altanka
Author: kenneth casper
Source: http://www.flickr.com
Przy zakupie drewnianych mebli ogrodowych nie jest istotne, czy jest się właścicielem ogromnej posiadłości, czy małego tarasu. Zasady wyboru mebli w obu przypadkach są takie same. Bardzo ważna jest cena. Trzeba przekalkulować, ile pieniędzy chce się wydać na altanki ogrodowe drewniane meble, ławki, fotele, itp.

Oświetlenie domu i ogrodu

Lampy ogrodowe
Author: www.elswar.pl
Source: www.elswar.pl
Należyte oświetlenie domu jak też przestrzeni wokół niego wzmacnia bezpieczeństwo oraz pozwala korzystać z ogródka także po zmierzchu. Winniśmy jednakże mieć na uwadze, ażeby aranżacja oświetlenia nie była zanadto intensywna. Za dużo lamp, to nie wyłącznie oślepiająca iluminacja kłopotliwa dla lokatorów oraz sąsiadów, ale również wysokie rachunki za prąd.